Esileht » Osalejad

Osalejad

Kuna nimekiri ei uuene automaatselt, siis võtab nime kodulehele jõudmine veidi aega. Osaleja nimi kantakse registreerunute nimekirja pärast osavõtumaksu tasumist.

IV Ultima Thule maratonile registreerunud osalejad (13. septembri hommiku seisuga):

Maraton

  1. Olev Vahemaa
  2. Jorma Syrjälä
  3. Vladimir Frolov
  4. Lembit Künnapas
  5. Valdo Kanemägi
  6. Sven Oidjärv
  7. Riina Tammistu
  8. Marek Kesküll
  9. Leili Teeväli
  10. Rein Pärn
  11. Mart Aru
  12. Kertu Kula
  13. Reena Käo
  14. Taavi Tuisk
  15. Renee Maripuu
  16. Allan-Peeter Jaaska
  17. Marika Roopärg
  18. Ergo Meier
  19. Jüri Linde
  20. Raili Nõgu
  21. Reigo Lehtla
  22. Mihkel Kembre
  23. Uno Alliku
  24. Erik Jõgi
  25. Anne-Li Tilk
  26. Veljo Vask
  27. Anti Toplaan
  28. Klarika Kuusk
  29. (siia kirjutame Sinu nime.)

Poolmaraton

  1. Tuuli Kanemägi
  2. Sven Ersling
  3. Arvi Nõmm
  4. Eva Veldermann
  5. Kairit Lindmäe
  6. Keidi Õispuu
  7. Kristi Steinberg
  8. Marta Raudsepp
  9. Rene Dubrovski
  10. Daniel Piht
  11. Rasmus Kagge
  12. Ken Almet
  13. Mairo Mändla
  14. Ahti Lepp
  15. Ingrid Schönberg-Antsaar
  16. Jan Kõrva
  17. Sten Kirs
  18. Ken Kirs
  19. Kristi Helekivi
  20. Inga Antsaar
  21. Indrek Ratas
  22. Vilvi Ratas
  23. Eero Heinmets
  24. Raivo Meier
  25. Raul Vinni
  26. Ann Saks
  27. Uibo Kallas
  28. Taimi Kangur
  29. Kadri Saat
  30. Silver Õiemets
  31. Robert Mälk
  32. Aarne Hõbelaid
  33. Tambet Liblik
  34. Ranno Pettai
  35. Jaanus Purga
  36. Stefan Jaanus Rüstern
  37. Kristel Peel
  38. Mati Jams
  39. Andre Anis
  40. Jaan Mehik
  41. Taavo Tenno
  42. Siim Piirak
  43. Aile Aedma
  44. Kristiina Piipuu
  45. Tarmo Piipuu
  46. Kerli Pihel
  47. Innar Sepp
  48. Indrek Matt
  49. Ahto Jakson
  50. Katrina Kingsepp
  51. Lauri Preimann
  52. Kaido Tambur
  53. Merili Rüütel
  54. Karmen Namm
  55. Marko Mett
  56. Katrin Arendi

21,1 km kõndimine/kepikõnd

  1. Anne Küüsmaa
  2. Lea Kont
  3. Taivo Spitsõn
  4. Anu Ots
  5. Tiia Rand
  6. Tiiu Kilumets
  7. Lelet Kuusk
  8. Eve Teras
  9. Mirjam Männamaa
  10. Erika Välinurm
  11. Merike Ers
  12. Maive Aksalu
  13. Maren Aavik
  14. Anu Vares
  15. Katrina Keerd
  16. Triinu Koppel
  17. Merlin Vares
  18. Piret Hiie-Kivi
  19. Riina Jäe
  20. Lisa-Martina Jäe
  21. Kadri Salong
  22. Maarika Naagel
  23. Lii Kirves
  24. Anne-Ly Kasemaa
  25. Pille Mägi
  26. Karoliina Kermik
  27. Valdo Pajumaa
  28. Leevi Naagel
  29. Maiu Raun
  30. Moonika Lätt

10 km jooks

  1. Galina Potseptsova
  2. Aili Monika Vahtla
  3. Madis Reisenbuk
  4. Triinu Eliise Põld
  5. Kerli Kaasik
  6. Renee Püüa
  7. Triin Stankevitš
  8. Kaja Voojärv
  9. Ott Levisto
  10. Alice Mets
  11. Mari Eltermann
  12. Riin Magus
  13. Kai Kaseväli
  14. Tarmo Vipre
  15. Heddi Põld
  16. Maige Vallik
  17. Kätlin Küünemäe
  18. Karin Jõgi
  19. Kristen Meier
  20. Elerin Meier
  21. Gert Lutter
  22. Katrin Linde
  23. Kaspar Linde
  24. Katrin Tänav
  25. Hedili Nõu
  26. Kristi Anniste
  27. Valdek Anniste
  28. Kristofer Johannes Arula
  29. Karmen Tiitson
  30. Kersti Tänav
  31. Priit Lodi
  32. Marko Palm
  33. Katrin Koppel
  34. Riho Õun
  35. Koit Pruunlep
  36. Rita Siniväli
  37. Rainer Antsaar
  38. Madli Varik
  39. Andres Brõsov
  40. Sander Brõsov
  41. Andres Luik
  42. Evelin Mesila
  43. Kätlin Kallas
  44. Taniel Vares
  45. Grete Aavik
  46. Annabel Metsalu
  47. Laura Johanna Tuisk
  48. Triinu-Liis Toom
  49. Mariete Järvelaid
  50. Liina Kohu
  51. Sirje Mehik
  52. Mare Poopuu
  53. Liisa Sall
  54. Ireen Kelder
  55. Epp Kristel Tuisk
  56. Ott Peeter Tuisk
  57. Elo Paluoja
  58. Richard Reisenbuk
  59. Kaisa Tiitson
  60. Pekko Lehiste
  61. Liis Buht
  62. Sander Lember
  63. Siim Tiitma
  64. Kristjan Lepp
  65. Rain Arnus
  66. Arnold Nõmm
  67. Lisett Alt
  68. Thomas Scherf
  69. Ruudo Liis
  70. Eve Liis
  71. Elise-Maria Trei
  72. Minna Raun
  73. Erki Välinurm
  74. Toomas Raun
  75. Maris Tustit
  76. Helina Pärn
  77. Andre Käen
  78. Urmas Raik
  79. Kaspar Jaaska
  80. Annika Viljaste
  81. Mikk Kruusmägi
  82. Jaen Ots

10 km kõndimine/kepikõnd

  1. Anne Ersling
  2. Elisabeth Ersling
  3. Malle Tiko
  4. Laura Kriska
  5. Eve Tuisk
  6. Annika Jürviste
  7. Gerda Rebane
  8. Merle Rekaya
  9. Eerik Elias Rekaya
  10. Helle Kahm
  11. Diana Lõhmus
  12. Elo Ilumäe
  13. Mehis Kallas
  14. Kairi Niit
  15. Katrin Kuusk
  16. Eveli Kallas
  17. Varje Tuuling
  18. Lauri Reiman
  19. Raivo Kahm
  20. Helen Ersling
  21. Piret Kaasik
  22. Karmen Kaasik
  23. Anu Kriska
  24. Külli Tuisk
  25. Liisa Katariina Tuisk
  26. Cristin Lepp
  27. Kaari Liis Pihel
  28. Mia Muru
  29. Reelika Noormägi
  30. Renate Pihl
  31. Sander Matt
  32. Ülle Tänav
  33. Annika Juursoo
  34. Annika Reesev-Kleimann
  35. Tiina Tael
  36. Leo Reiman
  37. Monika Liiv
  38. Nora-Liisa Viherpuu
  39. Sirje Puri
  40. Ivi Post
  41. Piret Post
  42. Maimu Rannala
  43. Väino Vaha
  44. Merle Mai
  45. Elo Lember
  46. Diana Matt
  47. Liia Fedorov
  48. Aivar Aru
  49. Eva Aru
  50. Roosi Muru
  51. Virge Pihel
  52. Priit Pihel

10 km käruga/vankriga

  1. Eva Trubetskoi
  2. Epp Lipu
  3. Heiki Rebane
  4. Brita Uussaar
  5. Kristiina Randla
  6. Mari-Ann Männamets
  7. Kristen Männamets
  8. Jette-Liis Rauniste
  9. Maren Suurna
  10. Kadri Paomees
  11. Anni Klein
  12. Karmo Klein
  13. Deisi Klaas
  14. Enelin Koel
  15. Ege Paju
  16. Aadi Rahula
  17. Kertu Saarem
  18. Kady Palm
  19. Merita Õigemeel
  20. Maarja-Liis Õispuu
  21. Kaili Adamson
  22. Olga Komleva
  23. Helen Reimus
  24. Jana Pitk
  25. Meryssabel Nõmm
  26. Taana Mägi
  27. Liinu Tuust
  28. Dagmar Kelder
  29. Greete Poopuu
  30. Reena Seema
  31. Helena Jelle
  32. Liina Saar
  33. Laura Heinsaar
  34. Kelli Enno
  35. Liis Lepik
  36. Aivar Rand
  37. Gertu Kaun
  38. Tiina Viin
  39. Liisa Raamat